طراحی وب چیست؟

طراحی وب سایت  فرآیند برنامه ریزی، ایده پردازی و تنظیم مطالب بصورت آنلاین است. امروز، طراحی یک وب سایت فراتر از زیبایی است و شامل عملکرد کلی وب سایت است. طراحی وب همچنین شامل برنامه های وب ، برنامه های تلفن همراه و طراحی رابط کاربر است.

آیا می دانید طراحی وب می تواند تأثیر زیادی در عملکرد شما در موتورهای جستجو مانند Google داشته باشد؟

سافت نت به شما اطلاعات مفیدی در مورد چگونگی ایجاد وب سایت می دهد که نه تنها خوب به نظر برسد، بلکه عملکرد مناسبی داشته و رتبه بالایی در جستجو داشته باشد.

روند طراحی وب سایت توسط سافت نت

استراتژی جامع طراحی وب سایت توسط سافت نت، یک وب سایت کاملی را برای تجارت و کسب وکار  شما تضمین می کند.

مشاوره

گروه سافت نت با گوش دادن به نیاز های مجموعه شما، اهداف شما را از ایجاد وب سایت درک می کند و با ارایه توصیه های خاص باعث افزایش بازدهی مجموعه شما می شود. با راهکارهای سافت نت می توانید بازدید بیشتر و فروش بیشتری داشته باشید.

برای پروژه های مشاغل کوچک ، ما می توانیم موارد اولیه مانند ثبت آدرس وب ، راه اندازی جعبه های ایمیل ، طراحی وب سایت و تهیه و نگهداری وب سایت را انجام دهیم.

برای پروژه های وب سایت بزرگتر، ما در مورد نیازهای شما با شما مشورت می کنیم و براساس این بحث ها پیش می رویم.

طراحی اولیه

پس از بحث و گفتگو با مجموعه شما، طراحی اولیه از صفحه اصلی وب سایت ایجاد خواهیم کرد. ما نظرات شما را درخواست می کنیم و به طور کلی در طراحی اولیه اعمال می کنیم. سپس با برگزاری چند جلسه با شما در صورت لزوم جهت رفع نیازهای شما تغییراتی را در طراحی اولیه خواهیم.

طراحی نهایی

ما برای ایجاد طراحی وب سایت و شروع ایجاد صفحه داخلی و عملکردهای مبتنی بر صفحه اصلی از طراحی اولیه تصویب شده استفاده می کنیم. سپس نسخه “پیش نویس” وب سایت را برای بررسی ، اظهار نظر و به طور نهایی تأیید شما ارائه می دهیم. بعد از تایید نهایی شما، نسخه اصلی را به شما تحویل خواهیم داد.

با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین راهکار

همین حالا تماس مستقیم برقرار کنید