طراحی فروشگاه اینترنتی چیست؟

فروش آنلاین را همراه با سافت نت شروع کنید، ما یک تیم کاملاً خوب از توسعه دهندگان با 10 سال تجربه تولید سایت های تجارت الکترونیک با کیفیت و قابل اعتماد داریم.  با سافت نت تماس بگیرید تا ببینیم چگونه می توانیم نیازهای توسعه تجارت الکترونیکی شما را برآورده کنیم.

امروزه فروشگاه های اینترنتی سهم بزرگی از بازارها را کسب کرده اند به همین علت حضور فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار های امر بدیهی می باشد. تیم نرم افزاری سافت نت با تجربه فراوان زمینه حضور شما را در فضای آنلاین آماده میکند. فروشگاه اینترنتی با طراحی شیک و بهینه، بهترین گزینه برای انتخاب شما می باشد تا با استفاده از فروشگاه اینترنتی حضور فعالی در فضای دیجیتالی فروش آنلاین داشته باشید.

روند طراحی فروشگاه اینترنتی توسط سافت نت

استراتژی جامع طراحی فروشگاه اینترنتی توسط سافت نت، یک وب سایت کاملی را برای تجارت و کسب وکار  شما تضمین می کند.

مشاوره

گروه سافت نت با گوش دادن به اهداف شما، فروش یک محصول فیزیکی، موارد قابل بارگیری مانند موسیقی یا خدماتی مانند سایت عضویت یا ترکیبی و … پروژه شما را شروع می کند.

برای پروژه های تجارت الکترونیکی مشاغل کوچک، ما می توانیم موارد زیر را ایجاد کنیم:

  • ایجاد سبد خرید
  • تنظیم روش های پرداخت
  • طراحی وب سایت مدرن
  •  به روز نگه داشتن وب سایت با نرخ اقتصادی

برای پروژه های وب سایت بزرگتر ، ما در مورد نیازهای شما با شما مشورت می کنیم و براساس این بحث ها پیش می رویم.

طراحی اولیه

پس از بحث و گفتگو با شما و تیم شما، بیانیه مفصلی از کار ایجاد خواهیم کرد که نه تنها ظاهر وب سایت بلکه توابع تجارت الکترونیکی مورد نیاز را نیز توصیف می کند. طرح اولیه از موارد مورد نیاط شما را اجرا می کنیم و سپس نظرات شما را درخواست می کنیم.

به طور کلی دست در دست شما و تیم شما کار می کنیم تا اطمینان حاصل شود که عملکرد دقیق توصیف شده است.

طراحی نهایی

ما برای ایجاد طراحی وب سایت و شروع ایجاد صفحه داخلی و عملکردهای مبتنی بر صفحه اصلی از طراحی اولیه تصویب شده استفاده می کنیم.  ما همچنین تمام تصاویر محصول ، توضیحات ، قیمت ها و سایر اطلاعات را در صفحه گسترده جمع آوری می کنیم تا در فهرست محصولات بارگذاری کنیم.  سپس نسخه “پیش نویس” وب سایت را برای بررسی ، اظهار نظر و به طور نهایی تأیید شما ارائه می دهیم. بعد از تایید نهایی شما، نسخه اصلی را به شما تحویل خواهیم داد.

با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین راهکار

همین حالا تماس مستقیم برقرار کنید