بهبود رتبه جستجو (seo)

امروزه برجسته بودن در نتایج موتورهای جستجوگر مهم ترین کاری است که هر کسب و کار و سازمانی می خواهد برای بهبود رتبه جستجو بدست آورد. متأسفانه ، برای قرار گرفتن در صفحه 1 نتایج جستجو ، رقابت زیادی وجود دارد. بسیاری از افراد ادعا می کنند که می توانند با چند ترفند سریع به آن هدف والا برسند. اما واقعیت کاملاً متفاوت است. روشمند بودن و نظم، در موارد گفته شده در یک صفحه وب یا بارگیری محتوا لازم است.

گروه سافت نت اعتقاد دارد برای بررسی seo  ، بهینه سازی کامل برای افزایش رتبه، کلمات کلیدی و یکپارچه سازی باید کسب و کار و نیاز های شما کاملا درک شود. این امر مستلزم بررسی کارهایی است که رقبا انجام می دهند و اینکه نتایج آنها با نتایج شما چگونه مقایسه می شود. هر ماه چه تعداد جستجو انجام می شود و با گذشت زمان نتایج خود را پیگیری کنید تا اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما چه رتبه ای گرفته است.

روند بهینه سازی یا سئو توسط سافت نت

استراتژی جامع SEO  توسط گروه سافت نت باعث بهبود رتبه در موتورهای مختلف جستجو می شود.

سئو

کشف

اولین و مهمترین مرحله در بهینه سازی موتور جستجو این است که بفهمیم کدام عبارات کلیدی در جستجوی محصولات و خدمات شما استفاده می شود. بسته به اندازه محصول خود ممکن است به دنبال ده کلمه کلیدی یا صدها مورد باشیم.

برای یک کسب و کار یا سازمان کوچک، یافتن چند عبارت کلیدی کافی است. هنگامی که لیست را در دست می گیریم، ببینیم چه تعداد جستجو با استفاده از آن کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی انجام می شود تا بتوانیم روی مواردی که معمولاً استفاده می شوند تمرکز کنیم. ما می توانیم و تلاش می کنیم. ما رقبای شما را بررسی می کنیم تا بدانیم چه کار می کنند و نتایج آنها با رتبه فعلی شما چگونه مقایسه می شود. این یک پایه برای ارزیابی آینده ایجاد می کند.

استراتژی

گروه سافت نت معتقد است که محتوای خوب بهترین نتیجه را دارد. مشاوره استراتژیک ما شما را در چگونگی به حداکثر رساندن مزیت خود بدون نقض قوانین موتورهای جستجو و یا ایجاد محتوای سبک راهنمایی می کند.

پیاده سازی

از آنجا که سافت نت به اصول اولیه اعتقاد دارد و به ترفندها یا میانبرهای فانتزی اعتماد نمی کند و با اطمینان موارد زیر را پیاده سازی می کند:

کلمه کلیدی را در آدرس وب صفحه استفاده می کند.

از عنوان و توضیحات صفحه کوتاه و دقیق استفاده می کند.

از کلمات کلیدی در عناوین پاراگراف و عنوان های فرعی استفاده می کند.

حداقل کلمه کلیدی را حداقل در 3-5٪ از متن موجود در صفحه قرار می دهد.

و …..

گزارش نویسی

بهینه سازی موتور جستجو باید به عنوان یک فرایند در طول زمان ، و نه یک رویداد واحد قابل اتمام باشد. موتورهای جستجو بطور مداوم قوانینی را انتخاب می کنند که براساس آنها نتایج انتخاب می شوند. به همین ترتیب رقبای شما در حال بررسی ، تجزیه و تحلیل و تغییر تاکتیک های بهینه سازی جستجو هستند. بنابراین شما نیز باید یک متخصص سئو را همراهی کنید. گروه سافت نت ماهانه برایتان از روند بهینه سازی گزارش تهیه می کند.

تولید محتوای خود را به گروه سافت نت بسپارید

تولید محتوا با ایجاد و به اشتراک گذاری محتوای با ارزش ، مشتریان را به خود جلب کرده و باعث رونق کسب و کار شما می شود. تولید محتوا به مجموعه ها کمک می کند تا نام تجاری پایداری ایجاد کنند، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و تمایل به خرید محصولات از شرکت را در آینده ایجاد می کند.

شرکت سافت نت با جلب توجه و تولید سرنخ، برای فروش آنلاین و اعتبار برند شما بهترین محتواها را تولید می کند. نوشتن سبک منحصر به فردی را می طلبد زیرا بیشتر خوانندگان وب سایت در واقع صفحات ارائه شده را نمی خوانند. آنها محتوا را برای عبارات کلیدی مورد علاقه خود اسکن می کنند. سپس ، در صورت علاقه آنها ممکن است با دقت بیشتری مطالعه کنند.

بیشتر صفحات وب باید از نظر بصری و کلامی با کمتر از 150-200 کلمه حرف خود را بزنند. بازدید کنندگان وب سایت به جای اینکه از میان اقیانوس متن عبور کنند ، نقاط مهم و برجسته کوتاه را مرور می کنند و به دنبال آنها می گردند.

با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین راهکار

همین حالا تماس مستقیم برقرار کنید